sobota, 31 sierpnia 2013

Liczę i nie wierzę ile czasu minęło… tak szybko! Kiedy, jak? Od kilku miesięcy mamy etap tylko mama i tata, głównie mama. Ja się cieszę, rzucam wszystko, kiedy słyszę: "Chcę się przytulać mama mocno do ciebie, idziemy na kanapę", nie da się powiedzieć nie. Nawet kiedy jesteśmy w domu, słychać jakby kontrolne: "mama?!", “słucham?”, “…a nic…”. “A gdzie jest moja mama?, A gdzie jest mój tata?” słyszymy często będąc nawet w pokojach obok. O spaniu u Dziadków nie ma mowy, na pytanie dlaczego nie chce, odpowiada, że woli z nami…
Wiem, że za jakiś czas będzie ciężko przekonać go do takiego spontanicznego przytulania, do przytulania w ogóle. I śpiewać sobie każe przed snem… Śpiewam, tulę, mówię": “Kocham cię Synku, jesteś moim największym szczęściem, wiesz…?”, “No wiem mama…”

9 komentarzy:

 1. Tul :) Tul ile wlezie, ile się da ... Mocno, aż zabraknie tchu ... To jest Wasz czas.
  Dobrze, że jesteś(cie) ^^ Proszę częściej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje wpisy zawsze mnie rozczulają, tak ciekawie opisujesz Wasze wspólne chwile:-). Jak byś wydała taką książkę-bloga to czytałabym sobie codziennie:-).
  Czytam i czuję jak bym czytała trochę o nas, bo też widzę że ten czas leci...za kilka dni obchodzimy pierwszy roczek Alka:-), a jeszcze niedawno był taki malutki.
  I też tulę, szepczę i pędzę do niego po pracy jak wariatka:-).
  I usłyszałam pierwszy raz to magiczne MAMA:-).
  Pozdrawiam.
  Moniuszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydam kiedyś i będziesz mogła czytać do woli ;) Najlepsze życzenia dla Alka, który już mówi "Mama"! Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Dzięki za życzenia, no i 3mam za słowo w kwestii wydania:-).
  Moniuszka

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!
  Szukałam i znalazłam...Bloga Kogoś kto jak ja wyruszył kiedyś w podróż - na poszukiwanie swojego dziecka...Jestem na początku...samiutki początku tej drogi...Będę tu zaglądać jak dziś się wzruszać .... i marzyć o dniu kiedy i ja będę mogla tak pisać....Pozdrawiam serdecznie.Julita

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaglądaj, życzę wytrwałości i siły, pozdrawiam gorąco!

   Usuń
 5. kiedy juz przestane czekac i czekac i czekac, tez tak bede pisac. milosc sle!
  Brosha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekanie jest najgorsze, ale warto, buziaki!

   Usuń